2009-09-25, 00:08
|
#5
|
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
|
Dot.: Sekty
babeczka83;14424892, i co, żałujesz???  :conf used: "Łapanie" ludzi na ulicy/w szkole.. to nie jest akcja promocyjna. Oni nie chodzą z plakietami, ani nie zaczepiają każdego po kolei jak roznosiciele ulotek.. . Poznasz kogoś fajnego w knajpie. Okaże się doskonałym słuchaczem, do tego interesującym, pewnym siebie. Myślisz, że masz przyjaciela. Zabiera Cię do swoich przyjaciół... .
Taka osoba wcale nie musi być innego wyznania niż Ty. (a przynajmniej może sprawiać wrażenie, że jest tego samego co Ty).
Do Autorki -w Katowicach istnieje organizacja zajmująca się właśnie sektami. Jest dość znana, ale nie dla laików. Sama należę do tej drugiej grupy, dlatego nie podam Ci namiaru -musisz sama poszukać. Jest całkowicie świecka
|
|
|