Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 00:07   #2207
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
A na deser zostawiam moje skojarzenie przywołane przez otwarcie Serge Noir, skojarzenie, którym muszę się podzielić bo inaczej MaryJane mi urwie głowę przy najbliższej okazji.
NIE byłam aż tak głodna, a już na pewno nie zasugerowałam się opisem MaryJane, czyli smukłą, czarną, przykurzoną, staromodną postacią..
Pierwszy psik, pierwszy niuch i.. znajomy zapach.. mniam mniam kaszanka Taka dopiero co podgrzana na patelence, z cebulką
Co z tego, że kaszanka uciekła i teraz czuję tam Black Cashmere.. Już nigdy nie będę w stanie spojrzeć na Serge'a inaczej.. Ech.. A miało być tak pięknie..

Boskie! Uwielbiam takie odkrywcze porównania!

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Agnyska kiedyś chyba pisała, że w Serżu wyczuwa zepsute mięso. I tak mi to utkwiło w pamięci, że jak się kolejnym razem nim wypachniłam, to poczułam tę nutę I Serż mi obrzydł.
Tak, pamiętam. Na szczęście mnie nie tak łatwo cokolwiek zasugerować. nawet kurczakowi w Arabie się oparłam.
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Czarna Zuzanna (o ile mnie pamięć nie myli) wyczuła w nim słoninę i krowie placki
Tez pamiętam.
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dla mnie to zapach łąki i stogów siana, strychu w domu moich dziadków w letnie wieczory i drewnianego kościółka przesiąkniętego kadzidłem
Aaaa... To piękne jest, co napisałeś.
Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
a ja i tak go bardzo lubię z kaszanką, słoniną, krowimi plackami i zepsutym mięskiem
Dla mnie jest piękny
Dla mnie też. I nikt mi nie wmówi, że nie jest. To już prędzej uwierzę, że jestem koneserem aromatu krowich placków.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
zastanawiam sie jak to możliwe ze dla mnie Serge pachnie gumą do żucia, (chyba dziwne gumy żułam w dzieciństwie)
Z krowich placków i kaszanki?
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Black Russian - mrr... mam powody do mruczenia - jesli w inne dni BR może mdlić to dzisiaj, w chłodny jesienny dzień, jest dla mnie ciepły, słodki ale nie za słodki, jak lekko przypalony karmelek, otula swoja słodyczą. Zobaczymy co będzie później
Później nic nie będzie. Zniknie.
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie wchodzę więcej do tego wątku, bo mi najpiękniejsze zapachy obrzydzicie
No co Ty? Amor vincit omnia.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora