Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-16, 22:29   #4393
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Spotkalam sie ostatnio wrecz nagminnie i najlepsze jest to,ze bank nie podal zadnej przyczyny-ciekawe czy moga to robic w ten sposob?
jest przyczyna
wyciek danych od firmy ....cos z bankomatami w Hiszpanii. Kto był w oklicach sierpnia musi się z tym liczyć banki pkobp, pko sa, i alior bank i jeszcze jeden

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
oj, aljaczko, kochana, mnie też nefrolog wk... delikatnie w czwartek. Nie dość,że spędziłyśmy z pół dnia na wizycie wówczas w IMiD, będąc umówione na godz. Ta obmacała i skierowala nas na to cholerne USG - ale rewolucja!!!! na przeciwko i p. dr. Słowik była niezwykle sympatyczna!!! (tzn gorsza niż normalnie się jest ale na nią to bosko) ale tu znów zmiany, bo dziecię musi być w tym wieku(2latka 4mce!!!!!!) z pełnym pęcherzem - no jak???????? więc trochę mi się udało podpoić ale jak przyszło co do czego to mi się mały włos nie zsikała, bo akurat nie jej kolej była a potem ją bardzo bolało USG jak w pełny przetrzymany pęcherz w ten maluśki brzuniu zasadzała zimny żel i cisnęła wieeelkim czytnikiem. No ale przezyłyśmy. potem znów wizyta powrotna, a ta mnie pyta czy mocz zrobiłam? a ja na to,że robię systematycznie co miesiąc kontrolnie dziecku, ale nie wzięłam bo nie wspomniała mi o tym a dwa nie dała mi nigdy skierowania. To mi jędza dała na wypisie do pediatry :dziecko ......bla bla bla. . .bez badań moczu mimo wskazań od dwóch lat:pal a:
ale co ja was tu będę zanudzać
to dla Cię też
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora