Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-21, 21:54   #1540
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez futrzaczek Pokaż wiadomość
hej hej hej dziewczynki;D co tam u was słychać?

Ja własnie powróciłam z siłowni pojeździłam sobie na rowerze 50 minut na programie fat burning wszystko fajnie tylko jak widze na monitorze te kalorie, ktore się tak strasznie wolno spalają to zaraz mi ręce opadają i wszystkiego sie odechciewa ale z drugiej strony bardziej mi to uswiadamia jak trudno jest spalić te kalorie i daje więcej siły do tego żeby odmówić sobie czegoś słodkiego

palermo82 dobrze robisz z tym zapisywaniem możesz tez spróbować dopisywać obok kalorie i podliczac pod koniec dnia to jest dobry sposób bo łatwo można wyeliminować to czego jest za dużo albo w ogóle zbędne. ja tez zapisywałam wszystko a przy takich wpadkach jak np. baton podkreślałam na czerwono markerem jeszce żeby to było widoczne i mnie denerwowało że to zjadłam;D celem było miec jak najmniej albo w ogóle żadnych takich czerwonych podkreśleń

kiss
Wlasnie cos takiego staram sie robic, niestety na wazenie i liczenie kalorii nie za bardzo mam czas, ale moje grzszne produkty zaznaczam na czerwono.
Wlasnie zaraz musze uzupelnic moja liste
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując