Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - American & Polish Girl cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-14, 14:37   #3199
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
a widzisz ominełas taki ważny szczegół myslałam ze zwykle legginsy ze świecącymi juz cięzsza sprawa w sumie to pasuja do jakis luznych tunik itp w telewizji widziałam ze nosza je prezenterki jak np Mołek dzis w DDTVN ale np u mnie w moich stronach( u medalikow w miescie) jeszcze żadnej dziewczyny tak nie widziałam chodzacej po ulicach, oczywiscie ty mozesz tak chodzic nikt ci nie broni to zalezy jak sie bedziesz w nich czuła
na codzien. moze wyjdz tak z raz i jak stwierdzisz ze ci pasuja to nos na codzien i nie przejmuj sie innymi
A chcialam napisac,ze molek je kiedys miala, a dzisiaj jej sie nie przjrzalam. Widocznie ciagle je nosi. Ja lubie byc pierwsza w modzie. I jak moja kolezanka z Angli zrezygnowala z tych legginsow, ktorych ani razu nie zalozyla, bo malo kto w nich chodzil. To ja szybko je ubralam jeszcze w ten sam dzien.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Wiecie, chciala bym zobaczyc mine tej bylej mojego TZ jak dostanie wezwanie i na policji sie dowie, ze to w tej sprawie mojej. Ona szalu dostanie i bedzie gadac wszystkotylko niena temat. Wiadomo zmiesz tam mnie z blotem, tylko policjantka pewnie jejnie pozwoli.I CIagle jej bedzie zwracala uwage, ze gada niena temat. Juz ja na tyle pznalam. Ona jest zdolna wymyslic jakas historie i mnie podac na policje. Uwerzy w nia i bedzie tak realnie opowadac jak by to byla prawda, a z siebie zrobi najbardziej pokrzywdzona, ona tak potrafi.Umie manipulowac ludzmi.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora