Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-14, 23:50   #2559
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem. Przecież ja także sugeruję jej obwody 65 i 70 i uważam, że 60-tki są za ciasne.
yyy, ale przeciez o tym od poczatku pisze, a to Ty nawiazalas dyskusje, cytujac mojego posta

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
To ja wyjaśnię o co chodziło z krzesłem, przynajmniej jak ja to pamiętam.
Po prostu jakaś dziewczyna kupiła stanik, który miał za ciasny obwód. Mogła go zapiąć i pochodzić chwilę, ale był dla niej za ciasny, nie chciała/mogła się go jednak pozbyć, więc wpadła na pomysł rozciągnięcia go, po to aby nie był za ciasny. To był po prostu sposób na zbyt ciasny obwód, nikt nikomu tego robić nie kazał, tak jak nikt nikomu nie każe nosić stanika z przedłużką, ale zawsze jest to jakieś wyjście.

Nie bardzo rozumiem jak można na tej podstawie wysnuć wniosek, że obwód ma być tak ciasny, że aż boli. Dobry obwód to obwód wygodny, oczywiście jeśli nie jesteśmy przyzwyczajone to stanik z ciaśniejszym obwodem może dawać początkowo niekomfortowe uczucie (ale nie ból!), takie uczucie powinno jednak szybko zniknąć. Jeśli nie znika to znaczy, że obwód jest za ciasny.
przykladow bylo wiecej, niekoniecznie z Wizazu, stad moje wnioski. i prosze nie bic, ale raczkowalam wowczas na tym polu. to po pierwsze. po drugie zas, mi tez o samo uczucie poczatkowe dyskomfortu chodzilo, ktore nie doswiadczalam, mimo sporego zanizania obwodu.


tak naprawde, nie rozumiem, dlaczego my prowadzimy te rozmowe, jesli tak naprawde myslimy o tym samym
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora