Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świeży wygląd , pastelowe kolory. Jak uzyskać ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 09:24   #3222
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
tej mieszanki z octem jabłkowym nie próbowałam i nie zamierzam ,
ale rano piję wodę z cytryną wyciśniętą i 30 min później jakieś śniadanko. Ładnie oczyszcza organizm z tych wszystkich świństw typu toksyny itd. , teraz akurat mam wysyp na pleckach od tego, ale przecież zniknie

Ja bym brała biały sweterek, na obozie jedna dziewczyna miała właśnie zwykły, najzwyklejszy biały sweterek i mnie zauroczył super się w nim czułam
O ten ocet pytałam tak z ciekawości, nie chciałam próbować, ale mieszanka soku z cytryny z wodą brzmi bardziej kusząco! Chyba przetestuje

Jak kupie ten sweter to napisze na który kolor padł wybór.

Odnosnie pudrów transparentnych, to obecnie taki posiadam, szczerze mówiąc nie mam zdania na jego temat. Matowi bardzo ładnie. Troszke mi brakuje czasem krycia, ale czasem jestem wdzięczna ze go na twarzy wcale nie widac a to dla mnie priorytet. Nie wiem czy to reguła ze transparentny jest mniej widoczny czy to zalezy od tego ze jestem strasznym bledziuchem i u mnie zawsze bardziej było widac te sproszkowane drobinki zwykłego pudru na twarzy.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora