Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-22, 17:07   #949
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 094
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

dziewczyny, nie wiem czy mnie pamietacie. Mam pytanie.

robilam badania krwi (jeszcze przed Dukanem) i mi wyszlo:

- hematokryt za niski, nie duzo, ale jednak = co oznacza, ze mam przewodniony organizm (zbyt duzo wody) to jest potwierdzenie tego, ze tabletki antykoncepcyjne zatrzymuja u mnie wode.

nie wiem czy pamietacie, ale jakis czas temu (na poczatku listopada) bylam na uderzeniowce 3 dni, w czasie ktorych schudlam 3kg (teraz wiem, ze to samiuska woda i takie jej ilosci, stad taki wynik) i bylo mi wtedy strasznie slabo, zemdlalam nawet. czy moglo to byc spowodowane tak duzym ubytkiem wody nagle? zaznaczam, ze pilam minimum 2 litry dziennie.

- hemoglobina tez troche za niska = braki żelaza, ale jeszcze nie anemia (wynik troszke ponizej granicy, ale blisko dolnej). Czy w zwiazku z tym moge byc na Dukanie? nie pamietam, by Dr cos o tym wspominal

dopiero teraz sobie przypomnialam te wyniki i powiazalam ten hematokryt z Dukanem. czy przy takich wynikach badan moge sprobowac jeszcze raz tej diety? czy sobie darowac? co sądzicie?
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2009-11-22 o 19:06 Powód: dopisek
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora