Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 14:47   #50
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : )

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
w ogóle więc nie ma co patrzeć na te progi..
bo jeśli zdam ( przykładowo ) wos rozszerz min 70% niemiecki rozszerz minimum 60 % matme podst minimum 50 % ( czasem bywa ciężko ;p )

to już mam 155 pkt.
no ale to jest niewiele ponad 50 %, a progi zwykle oscylowały 60-70 % na te najfajniejsze kierunki,
trudno mi przewidzieć, naprawdę:P
ale straaasznie zdziwiły mnie te wymagania rekrutacyjne ;/ katastrofa

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
A powiedz mi poszczególny przedmioty ciężkie? Chodzi mi o matematykę i pochodne, jestem średnia z tego przedmiotu, gdybym poszła miałabym duży problem z wdrążeniem się? Jak wykładowcy? I jak wygląda zdawalność osób?
hmm.. jeśli jesteś systematyczna to nie
zdawalność jest ok, niektórzy mają problemy z mikroekonomią [warunki]
co do matematyki, bardzo się przydaje bo wieeele przedmiotów się z nią wiąże, na mikro trzeba umieć pochodne, choć na matematyce przerabiamy to dużo później

atmosfera bardzo fajna, wykładowcy - to zależy jak trafisz bo różne lata mają różnych, mi się ogólnie podoba, ale bardziej mi się podobają nie obligatoryjne zajęcia a dodatkowe [projekty, koła naukowe]
jeśli chcesz to przebimbasz te lata i spokojnie skończysz, da się, ale to już czyjś wybór.

ogólnie kierunek fajny, tylko właśnie ludzie, którzy bardzo stronią od matmy, jeśli jej nie polubią to jakoś średnio ich w tym widzę.. ale to dlatego,że ja typowy matematyk
poradzić sobie jak najbardziej poradzą
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując