Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista part 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-30, 12:37   #63
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Brazylijka Pokaż wiadomość
hej! radzę uważać na użytkowniczkę oleska88
wszystko między nami było ustalone, była wymiana adresów, miała wysłać pierwsza (bo miała mniej przekupek) w zeszłą sobotę czyli 21 listopada. od tego czasu nie odzywałyśmy się do siebie, myślałam że paczka poszła i czekałam sobie na nią. w piątek 27 listopada ona pisze do mnie taką wiadomość:

czyli nie dość że mnie oszukała bo powiedziała że wyśle paczke 21 listopada, to jeszcze złamała regulamin, bo wycofała się po wymianie adresów
i nie wiem co mam teraz zrobić bo przypuszczam że po wystawieniu jej negatywa ona zrobi to samo, a ja nie chcę sobie psuć dobrej opinii tutaj jej niesprawiedliwym negatywem
Negatyw! Przecież po to się uzgadnia wymianę, by pytać o rozmiarki. A nie, że raz coś nie wyszło i nagle rezygnacja.
Cytat:
Napisane przez claudiaaa Pokaż wiadomość

no właśnie. odwetowe negatywy, które są niesprawiedliwe zostają usuwane przez moderatorki. wystarczy się tylko do nich zgłosić
Nie moderatorki tylko Złośliwiec
Cytat:
Napisane przez oleska88 Pokaż wiadomość
no uwazajcie, uwazajcie lepiej na mnie;] jestem wielka oszustka, co za beka.

ogolnie, dostalam dwie przesylki z wymiany niby rozmiary S i okazalo sie, ze to raczej M i nie chce popelnic po prostu kolejnego takiego bledu, zlozylam jej wyjasnienia, przeprosilam a ona tu robi taka afere , ze po prostu chce mi sie smiac. rozumiem gdybym zmienila decyzje dlatego, ze chce to wymienic z kims innym, ale tu chodzi po prostu o to, ze nie chce poraz kolejny stracic na takiej wymianie, wiec bez przesady. Nie wiem ile ona ma lat, ze taka panike robi, ale inna wizazanka zrozumiala fakt, ze w tygodniu studiuje dziennie a poza tym jeszcze pracuje i nie wyrobilam sie z przesylka, ludzka rzecz -tak sadze.
Szczerze? To strasznie głupio zrobiłaś. I śmieszne jest pisanie, że nie te wymiarki w poprzedniej wymianie, to teraz też. I jeszcze z inną wizażanką. Mogłaś zapytać od razu o wymiary ciuszków, a nie nagle rezygnować.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując