Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista part 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 20:04   #80
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
Owszem, co innego rozmyślić się wówczas gdy jedna paczka zostaje wysłana, a co innego kiedy rozmawia się z kimś przed ustalonym terminem wysyłki. Nie twierdzę, że postąpiłam ok rozmyślając się, ale przeprosiłam a Ty sama w odpowiedzi utwierdziłaś mnie, że nic się nie stało pisząc, że pasuje Ci anulowanie wymiany. Więc widocznie doświadczyłaś podobnego, nazwijmy to, 'rozchwiania' To też jest nie fair, że najpierw się zgadzasz, a potem zmieniasz zdanie. Co do neutrali to Twoja sprawa, jednak nie sądzę, żeby osoby z ponad 20 oraz 30 przekupkami miały problem z czytaniem, i to niejednokrotnie. Wypowiadam się, bo po to jest czarna lista, a z tego co zauważyłam to jesteś osobą, która ma tendencję do pouczania innych czasami w kwestiach, w których sama nie jesteś do konca fair, chociażby brak konsekwencji w podejmowaniu decyzji. Niestety nie posiadam już naszej korespondencji z tamtego czasu, ale dla mnie wystawianie negatywa po dogadaniu się jest również niesłownością.
Po pierwsze osoba która nie umie czytać ma mniej niż 5 przekupek , chyba że w ostatnim czasie coś się zmieniło , chciała cofnąć przekupkę kiedy jej wszystko wytłumaczyłam , ale przez wzgląd na to że pisać by trzeba było do złośliwca i błagac o usuwanie , cofanie to spasowałyśmy. Jedna z osob ktore wystawiły mi neutrala dostala bana stalego, a jeszcze inna po wymianie na zywo , po 2 tygodniach napisała że bluza ma małą dziurkę pod kapturem, co bylo dla mnie conajmniej dziwne ponieważ po 2 tygodniach nie informuje się o takich rzeczach.

Ale ok, po 2. To że napisałam że może nawet taka opcja jest ok nie oznacza że ty nie złamałaś regulaminu - a uważam że takie rzeczy powinno się zaznaczać i po to właśnie są przekupki ?! Poza tym chciałabym zauważyć że o tym że się rozmyśliłaś dowiedziałam się kiedy już czekałam na paczkę , co lepsze pisałaś nawet że już ją wysłałaś a chwile później że pomyliło Ci się coś i to jednak do kogoś innego paczka była - co też okazuje się bardzo dziwne bo skoro to prezent , ważna dla ciebie rzecz z sentymentem to chyba doskonale wiesz kiedy idzie w świat a kiedy nie i dokonale wiedziałaś już prędzej że tej paczki mi nie wyślesz tylko nie wiedzialas jak to napisać i wolałaś mnie zwodzić. I owszem tak jak na początlku na świeżo wydawało mi się wszystko przeżywalne , pozniej po przemysleniu i analizie wydało mi się że nie dosć ze zlamalas regulamin to jeszcze oklamywalas mnie , czego strasznie nie lubię.

A co do rugania dziewczyn na czarnej liście to owszem , rugam właśnie takie co się rozmyślają , oszukują masowo i nie udzielam się w sytuacjach które nawiązują do tego w czym rzekomo podpadłam. Zauważ też że często bronie dziewczyny i dziwie się jak ktoś przesadza i np, czepia się zwykłej koperty , parodniowego spoznienia czy też wyslania ekonomicznym przy priorytetowym ustaleniu.
Niestety nie uważam że zasłużyłam na te neutrale , wiele dziewczyn też zapewne otarło się o takie oceny ale wolało już stracić i poddać się żeby mieć czyste konto.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując