Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-07, 16:30   #4616
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: co je łączy? chcę jakiejś zmiany, pomóżcie

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
mi chodziło po prostu o to, że nie mogę znaleźć ostatnimi czasy żadnych perfum, które by mi się spodobały jesteś szczęściarą, ze tak wiele perfum lubisz i z różnymi nutami
ostatnio próbowałam coś wywąchać w drogerii i 99% zapachów absolutnie mi się nie podobała- a brałam flakoniki po kolei jak stały. po kilku minutach głowa mi zaczęła pękać i nie wyrobiłam. dlatego chciałam poznać mniej więcej po czym mam szukać perfum, które są w miarę w moim typie- na podstawie podobieństwa. tylko tyle
A bo robisz błąd strategiczny, że się tak wyrażę

Idąc do perfumerii nie nastawiaj się na wąchanie więcej niż 3 - 5 zapachów, bo wtedy nos głupieje... No i inaczej z blottera pachnie, a inaczej zapach rozwija się na skórze.

Ja to tak Ci radzę, idź do perfumerii bez wcześniejszego analizowania, czytania i oczywiście bez wcześniejszego aplikowania czegokolwiek.
Testuj na sobie nie z blottera, a już na pewno nie z butli. Daj zapachowi się rozwinąć na skórze.
Szukanie swojego ideału może trwać bardzo długo, a na pewno nie robi się tego na łapu capu. Zdecydowanie polecam testowanie w zaciszu domowym, jeśli w tej perfumerii robią próbki, to poproś o nią.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora