Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Choleryczki !!! Jak tu sie opanowac??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-13, 19:50   #107
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Choleryczki !!! Jak tu sie opanowac??

Cytat:
Napisane przez Nadinee_ Pokaż wiadomość
Co Was jeszcze denerwuje ? Mi się wydaje, że brak mi dydstansu do życia, ucze się tego... mam nadizeje ze mi go troszkę przybędzie z czasem, eh. Czasem denerwują mnie rzeczy z których powinnam się śmiać zamiast denerwować. Heh. Jest jakiś psycholog na sali ? ;> xD
Dobija mnie ,gdy ktos mnie ingnoruje. Np. dlugo nie odpisuje na gg Wkurzaja mnie fryzjerzy,ktorzy patracza mi wlosy. Jesli chodzi o wlosy to sama na siebie tez sie o to wkurzam. Denerwuje mnie odglos ciezkiego motoru. Unikam jak ognia wszelkich rajdow i pokazow z motorami. Denerwuje mnie ,gdy w sklepach sprzedaja przeterminowane rzeczy, gdy ktos niszczy ksiazki i plyty, gdy komp mi sie zawiesza, szlag mnie trafia jak jest wiatr . Nie cierpie tego ryku. I wiele innych. Oczywiscie wiem, ze te rzeczy nie tylko mnie wkurzaja ,ale napewno nie kazdego doprowadzaja do placzu, szybszego bicia serca i jakiejs dzikiej furii...



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Mnie czasami denerwuje ludzkie gadanie, bo czasem niektórzy gadają od rzeczy, samie pierdoły więc czasem potrafi się we mnie zagotować... albo zła jestem bo ktoś coś na mnie w żartach powie, ale teraz to już sporadycznie i sama potrafię z siebie żartować, ale kiedyś to była masakra... albo jeszcze sytuacja umawiam się z koleżanką a ona się spóźnia albo w ostatniej chwili dzwoni i mówi że nie może przyjść to dopiero szał się robi

Tak samo. Ja od lat jezdze za granice w to samo miejsce, i juz bardzo dawno nauczylam sie jezyka, ale kiedys w szkole mialam taka ,kolezanke ,ktora wrecz natarczywie wpierala mi ,ze napewno nie umiem jezyka bo to trudno sie nauczyc.. i ja jej mowie, ze znam jezyk ,a ona upierdliwe: taaaaa jasne... akurat, nie mozna sie tak nauczyc ...no myslalam ,ze jej oczy wydrapie, a jak zaczelam wyzywac ja w tym jezyku , i spytalam sie czy teraz wierzy, powiedziala mi,ze napewno sobie zmyslilam jakies jezyk i specjalnie do niej gadam ,tym, moim ,wlasnym !!!!! Szok Dodam, ze laska nieziemsko glupia zawsze byla i nawet po polsku dobrze nie mowi...


Cytat:
Napisane przez DiviDivi Pokaż wiadomość
Jestem urodzoną choleryczką! Istny diabeł ze mnie Tak mówi mój . Pewnego razu wkurzyłam się tak, że połamałam mu pendrive i i i ..podarłam pończochy, które miałam na nogach Po prostu przesada. Ale moj TŻ jest bardzo wyrozumiały i mnie uspokoił Jakoś się tym wszystkim aż tak nie przejmuje... Wraz ze zmianią otoczenia nauczyłam się panować nad emocjami Pozdrawiam wszystkie cholerki 3majcie się laski


Wow. To faktycznie aniol z Twojego TŻ. Za takie cos ,moj by mnie heheheh e...
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując