Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 20:17   #58
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
oo kurde, jakbym siebie czytała... ja mam dokładnie TO SAMO i też się nad Revlonem zastanawiam ale właśnie nie mam kasy.
Używam ostatnio podkładu Soraya podkład sceniczny idealnie kryjący, ale średnio jestem z niego zadowolona. Koszt to 20zł, niby kryje ale średniawo :/ na KWC dziewczyny piszą, że ten drugi podkłąd z tej serii scenicznej - matujący jest lepszy więc może się skuszę. Póki co odkopałam w szafce podkład Rimmela Stay Matte, stara wersja. Wczoraj użyłam i kryje lepiej niż Soraya, tylko okropnie się rozprowadza i zostawił mi takie dziwne nierówności na twarzy... ale nie wiem czy sobie nie kupić go ponownie tylko z tej nowej serii, bo krycie całkiem dobre... zresztą na Metamorfozach swoje zdjęcie wstawiłam w temacie "KOmputerowe metamorfozy" jak byłam właśnie tym Rimmelem wczoraj pomaziana i możesz ocenić jak kryje zdjęcie robione w makro więc wszystko widać dobrze
Dzięki, widziałam;] Bardzo ładne masz oczy i widzę, że jasną cerę, to dobrze, bo widać, że ten podkład musi się w takim razie do takiej nadawać i mam nadzieję, nie brązowieje. Jeszcze się zastanowię, może zdecyduję się na zakup;]
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora