Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co robić, żeby wrócił okres? proszę pomóżcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-17, 20:53   #11
twinsy21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Barbados
Wiadomości: 467
Dot.: co robić, żeby wrócił okres? proszę pomóżcie

A ile w ogole wazysz??.
My tez jemy co lubimy, ale nie zawsze nasyzm jelitom i zoladkowi to sluzy;(
Musimy zaczac sluchac swojego orgaznizmu, obserwowac reakcje na rozne pokarmy bo inaczej z okresu bedzie dupa blada i samopoczucia rowniez.
To moze sprobuj wskoczyc na wartosciowe U teraz? No wiesz te wszystkie orzeszki , oliwa, oliwki, masełko....
Jesli czegos nie lubisz to sie do tego nie zmuszaj Bo bedzie tylko gorzej
A co studiujesz? I gdzie ejsli mozna wiedziec w ogole?
Faktycznie kiepsko z twoim endometrium;(
Nas we wtorek czeka wizyta u endo, kolejne USG przed ktorym nei mzoemy dlugo ejsc i rpzyjsc na espumisanach bo przez zagazownay brzuch niewiele zobaczyc może;(A to mzoe zrob sobie te pomiary? BF, itp?
Mozesz pojsc nawet do apteki i tam maja te wagi takie. BF tam sie waha o jakies 2-3 %.
Nam wychodzilo mega duzo i kazdy sie dziwil ze to oszukane, itp, az w koncu trafilysmy na babke, ktora zaoferowala nam wlasnie te pomiary, itp is ama sie rpzerazila. Po dokladnym zbadnaiu okazalo sie ze jakies 15 % mamy na narządach!.
Polecamy Ci momo wszyskto nawet staniecie na takowej wadze Roznic od normalnego BF w innych pomiarac zbytnio sie nie ebdzie, a to duzo wyjasni
__________________
Okres naturalny u jednej od czerwca, u drugiej od wrzesnia

Leczenie euthyroxem.

" I jeśli to nie jest grzech, napij się, a będzie tak jak chcesz!"
twinsy21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując