Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-19, 21:56   #82
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Na kilka godzin człowieka zabraknie, a te już nową część zakładają Tak więc melduję się!


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Macie już Choinki w domu? Pokażcie... ja się ci agle zastanawiam, czy ubierać czy nie...
Oczywiście, że ubierać! U mnie choinka stanie w poniedziałek. Sztuczna. Jakoś wolimy, nie wyobrażam sobie igieł wiecznie sypiących się w wykładzinę i codziennego odkurzania


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie mam w tym roku choinki
Kup sobie... taką np. jak ja mam u siebie na poddaszu, wysoką na jakieś 30 cm oplecioną tylko malutkimi światełkami. Od razu lepszy klimat


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Polecam mój keks. Jest boski.
Przeczytałam "polecam mój seks"


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o te słynne oświadczenia woli, to chyba możesz sobie wyobrazić, że w gruncie rzeczy to fikcja. Teoretycznie możesz odmówić wyjazdu, ale w praktyce czekają cię nieformalne konsekwencje, zablokowanie ścieżki kariery i ostracyzm kolegów.
Właśnie się dzisiaj z tatą zastanawialiśmy, czy żółnierze dostają nakaz wyjazdu na misję, czy też jest to ich dobrowolna decyzja. No to już wiem.



Oglądaliśmy z TŻtem Slumdoga. Wiem, wstyd że dopiero teraz. Ale lepiej późno, niż wcale Film inny niż wszystkie mi znane. Jeśli to, co w nim pokazano to faktycznie nienaciągana prawda i codzienność hindusów, to... ehhh.

Właśnie wietrzę komnaty ziiiiiiiiimno. Zaraz zamykam okna i będę dogrzewać piecykiem
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora