Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak odkryłyscie swoja pochwę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-08, 22:41   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Talking

Jak odkryłyscie swoja pochwę?


No dobra... to kolejny głupi wątek... hehehehe zainspirowany wątkiem "Coitus urethralis".

Jak odkryłyście to, że macie pochwę? Ja wkleje to co napisałam w wyżej wspomnianym wątku, żeby zacząć pierwsza


"Ja jak byłam mała i nie odkryłam jeszcze, że mam pochwę, to myslałam, że dzieci sie rodzi właśnie tą dziurką od siusiania. Pamietam jak dziś, że siedziałąm kiedys na łózku i miałam wtedy z jakieś 8 lat. I tak zaczełam sobie oglądać co ja tam właściwie mam... no i jak tak zajrzałam bardziej, to zobaczyłam wtedy inną dziurkę i byłam w takim szoku!!! I wtedy skojarzyłam, że to musi byc właśnie TA dziurka o której mi mówiła babcia. Bo to babcia mnie uświadamiała i uważam, że zrobiła to całkiem nieźle. Wogóle była pierwszą osobą z mojej rodziny, której powiedziałam, że straciłam dziewictwo. Pomijając moja siostrę oczywiscie, ale ona sie nie liczy, bo to moja siostra, a nie ktos starszy, kto mógłby mi ewentualnie robic wymówki.

Tak czy siak moje odkrycie było powalajace "
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując