|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 053
|
Dot.: Scent Bar XII
Cytat:
Napisane przez Sabbath
Yyyy... No w znaczeniu, że taki toporny i mało finezyjny. Nie żeby tam inny kloc(ek).  .
|
wiem, wiem...
Cytat:
Napisane przez Sabbath
Trzyma się dobrze. Źle się używa. 
|
w moich dużych łapach jest ok 
Cytat:
Napisane przez escritora
Dwa tygodnie bez Internetu - ale dało się przeżyć  A w ogóle to ja dzielnie Was czytam, ale jakoś z udzielaniem się - gorzej. Poza tym, udaję, że się pakuję, mniej udaję, że odpoczywam na urlopie (na którym jestem do końca stycznia, czyli do samej przeprowadzki - a motylki w brzuchu z emocji od jakiś dwóch tygodni nie ustają ).
Z innej beczki: byłam ja sobie wczoraj w Złotych Fagasach w celu kinowym (Avatar). Pełzam sobie po galerii,pełzam i nagle widzę fajnego faceta. Oczywiście, przed mężem udaję, że pogoda ładna czy jakoś tak. Facet podchodzi, patrzę, a to Nergal. Mózg mi zaczyna pracować: no chyba powinno mu coś z ramienia zwisać, prawda? Patrzę w bok, a tam megapuchate różowe futro, znaczy się Doda, idzie z nim pod rękę. No kurde flaszka, nie zauważyłam jej mimo niewątpliwej różowatości 
|
A fiu! fiu! pogratulowac spotkania 
no jak, skoro Dodzia-lodzia po rozwodzie?
Jeśli z tym poprzednim kościelny brała, to raczej trudno będzie je unieważnić np. z powodu braku konsumpcji 
Cytat:
Napisane przez madziczka
Polly, taka okazja a ty się będziesz małżem zasłaniać?  :hahah a:
|
dobrze kombinuje Małż różowe futro odciągnie, a wtedy Polly będzie miała droge wolną 
Cytat:
Napisane przez kamena
Oj, czuję się troszkę jak troll jakiś, rzuciłam hasełko i znikłam...
Poczytałam Was i w sumie widzę, że mam chyba jakieś czarno białe poglądy.
Ale ciekawie poznać inne punkty widzenia.
No właśnie chyba się tu nie zgodzę - albo ktoś uważa że to życie w grzechu i tego nie robi, albo nie widzi w tym nic złego - i w tym przypadku widzę tu sprzeczność.
Pod warunkiem, że grzeszysz, szczerze żałujesz, i nie robisz tego więcej.
Ale robienie tego bez wyrzutów sumienia - i uważanie się przy tym za wierzącego i praktykującego katolika już hipokryzją jest. Moim zdaniem, oczywiście.
Super wiadomość, bardzo się cieszę, że wszystko w porządku
Uciekam już - udanej debaty życzę 
I dobrej nocy.
|
hipokryzja hipokryzją, ale chyba lepiej tak, niż kupować kota w worku i po 2 miesiacach się rozwodzić, bo coś np. w łóżku nie gra?
Cytat:
Napisane przez kamena
Dlatego nie rozumiem, jak ludzie żyjący razem bez ślubu - ot tak, bez specjalnych wyrzutów sumienia - decydują się na ślub kościelny. Bo po co?
Chyba tylko z powodów wymienionych przez Porzeczki, czy innych takich..
A teraz to już naprawdę dobranoc.
|
propagujesz dla katolików czystość aż do ślubu? 
Cytat:
Napisane przez gryx82
Dlatego jest spowiedź przedślubna i  wybaczy Ci wszelkie (no prawie) grzechy, występki i przewinienia 
|

Cytat:
Napisane przez gryx82
Rozpracowałem z siostrą butelkę wina  Rozmowa zeszła nt. kolędy w poniedziałek, na co siostra: "znowu będzie trzeba przybić Pana Jezusa" (po wielokrotnym majstrowaniu siostrzeńca, leży gdzieś luzem) 
|
pozwolić dzieciakowi tak znieważyć wazny symbol? 
Cytat:
Napisane przez gryx82
Czy ja wyglądam na Murzyna? 
|
mistrzem autoreklamy, to Ty nie jesteś... 
Cytat:
Napisane przez kamena
O, ja też, może być tłum nieziemski ale glany, skóra i pióra zawsze wpadną w oko  .
|
ano 
Cytat:
Napisane przez kamena
PS: Za ślub kościelny to Nergal u mnie poleci..
Właśnie z tych powodów o których pisałam.
|
kościelny? chyba na jakiejś czarnej mszy 
U mnie tez jego znajomość z plastikiem poważnie obniżyła wartość faceta w moich oczach... 
No, ale cóż... faceci to faceci - ilu by chciało być na jego miejscu
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
|