Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne kursy językowe za granicą dla osób powyżej 18 roku życia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-20, 10:57   #1
cornflake girl
Raczkowanie
 
Avatar cornflake girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 58

Wakacyjne kursy językowe za granicą dla osób powyżej 18 roku życia


Nie wiem czy to miejsce jest odpowiednie na ten wątek, ale wyjazdów, o które mi chodzi raczej nie można zaliczyć do obozów, a i transport załatwia się na własną rękę, więc spróbuję rozpocząć dyskusję tutaj
Jestem obecnie na IV roku studiów i zastanawiam się nad wyjazdem w czasie wakacji na 2-tygodniowy kurs angielskiego za granicę, w celu podszlifowania mówienia w tymże języku, bo nie do końca jestem zadowolona ze swoich umiejętności w tym zakresie ;P No i przy okazji mogłabym połączyć przyjemne z pożytecznym. Zastanawiam się nad kursem organizowanym przez Sprachcaffe-w Exmouth, Brighton lub na Malcie. W każdym przypadku trzeba zorganizować sobie transport na własną rękę, ale za pośrednictwem szkoły oprócz kursu można wykupić tez noclegi w akademiku lub u rodziny.
Pytanie-czy któraś z Was planuje wybrać się na taki kurs (ja myślę o drugiej połowie sierpnia/wrześniu)? Albo może któraś już była i może podzielić się z opinią na temat szkół i miast?
cornflake girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując