Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 22:49   #58
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość

mam szacunek do siebie...a także duże doświadczenia za sobą i umówiłam się żeby mu pokazać że nie wszystko sprowadza sie do seksu...a to że zawiózł mnie pod hotel to nie dowodzi że sie nie szanuje....nie zrobiło to na mnie wrażenia bo wiem że nie wszyscy są idealni...On jest typowym kobieciarzem i postąpił tak jak zwykle...ma kasę i jest bardzo przystojny panienek mu nie brakuje....a Ja chciałam Go po części przetestować i zobaczyć do czego się posunie....i udowodnic mu że nie wszystkie są takie same
Zawiezienie na 1 randce dziewczyny do hotelu świadczy o braku szacunku do niej i traktowaniu ją bardzo lekko.

I może Cię rozczaruję, ale nie jesteś jakąś wyjątkową, niezwykłą itd. itp, a jedną z wielu panienek, które on pod ten hotel podwoził. Różnicie się tym, że się z nim nie przespałaś. Może spróbuje jeszcze raz jak go kręcisz, ale chodzi mu tylko i wyłącznie o seks. Okazuje to całym sobą, nie wiem jak naiwnie możesz mieć jakieś wątpliwości.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując