Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Body Jet
Wątek: Body Jet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-15, 15:36   #13
LunaLuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Body Jet

Czytałam wiele o różnych metodach pozbycia się tłuszczu raz na zawsze (nie mówie tutaj o mizianiu, okładaniu błotem, czy działaniem na powierzchni skóry urządzeniami, które nie działają, a zabiegi kosztują tyle, że głowa boli) , konsultowałam z lekarzami i okazało się , że body jet jest najbezpieczniejszą metodą. Nie uszkadza naczyń krwionośnych, mięśni , nerwów. Nie ma konieczności usypiania.
Sprawdziłam na własnej skórze. Robiłam zabieg w październiku. Moje uda są szczuplejsze. Nie mam znienawidzonych bryczesów moje spodnie są o rozmiar mniejsze już zapomniałam o siniakach pozabiegowych i o tym, że przez niemal trzy tygodnie musiałam nosić aseksowne gacie

Najwięcej o zabiegu dowiedziałam się od lekarza, który konsultował mnie przed zabiegiem oraz www.mybodyjet.pl
Tam także są adresy klinik, które przeprowadzają zabieg zgodnie z procedurami - w innych ponoć nie ma takiej pewności.

Zabieg robiłam warszawskiej klinice, która jako pierwsza w Warszawie wprowadziła body jet. Doktor Brągoszewski jest fenomenalny. Skąd to wiem? Co dzień patrzę na moje nowe uda. To jest najlepsze potwierdzenie.
LunaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując