Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-28, 20:14   #2786
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Postanowiłam wreszcie skrobnąć coś na temat podkładów kryjących z EdM, obiecałam to już całe wieki temu
Zamówiłam kilka najjaśniejszych moim zdaniem próbek, ale niestety większość z nich okazała się być na żywo dużo ciemniejsza, niż na wymodelowanym zdjęciu... Na szczęście odnalazłam jednak dwa, przepięknie rozjaśniające odcienie, "Sandy fair" z tonacji Beige, oraz "Fair" z tonacji Cool. Ten drugi spodobał mi się do tego stopnia, że pokusiłam się na większą próbkę w słoiczku i jestem pewna, że zapoluję na wielkie opakowanie. Z początku uważałam że wybledzają nieznacznie, jednak wystarczyły komentarze mojej mamy ("wyglądasz jakbyś miała zemdleć!" - w przypadku Fair i "wyglądasz jak wampir!" w przypadku Sandy fair ), bym przekonała się, że jednak w zależności od oświetlenia, dość mocno rozjaśniają skórę. Naprawdę polecam
Mam Sandy fair i reakcja mojej mamy jest dokładnie taka sama! Zwłaszcza, po obejrzeniu rodzinno-wigilijnego zdjęcia, na ktorym wyglądam jakby sie na mnie flash zatrzymal nie wiem jak to możliwe, ale na zdjęciach i tylko na zdjęciach faktycznie cera jest jaśniejsza troche niż szyja... i w sumie na tym zdjęciu wyglądam troszeczke anemicznie.
A jeśli chodzi o ten podkład to jest ok, mam drugie opakowanie, ale na wiosne chcialabym coś lżejszego, mniej kryjącego, a poza tym podkład troche podkreśla suche skórki i na mojej sucho-normalnej skórze robi lekką "maskę".
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora