Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec- Odchudzamy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 11:02   #16
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej!

Postanowiłam dołączyć do Waszego wątku, ponieważ porządną dietę rozpoczęłam właśnie 1 marca. Aktualna waga - 67 kg przy wzroście 161 cm. Nie jest to rewelacja, ale bywało już więcej Figurę mam mocno kobiecą z wyraźnie zaznaczoną talią. Czuję się atrakcyjna, podobam się, ale dwa lata temu w wakacje schudłam 10 kg i ważyłam już 62 kg - czułam się przy tej wadze wspaniale! ( a jak wyglądalam.. ) Przez długi czas utrzymywałam się na poziomie 64 kg, ale ostatnio trochę mi się przytyło... Wakacje nadchodzą, więc postanowiłam wrócić do formy!

Moje postanowienia:
- codziennie min. 60 minut ruchu
- dieta 1000 - 1200 kcal. - muszę przyzwyczaić mój organizm do zmniejszenia liczby dostarczanych mu kcal.


Dzisiaj ćwiczyłam już 60 minut, zaraz po przebudzeniu - 650 brzuszków, ćwiczenia z hantlami na ramiona, tamilee webb na pośladki, rozciąganie i zestaw ćwiczeń "tanecznych" z ostatniego shape'a.

Dopiero później było śniadanie - maślanka z połową banana i 25 fitelli żurawinowej + otręby śliwkowe. Do tego szklanka soku wyciśniętego z pomarańczy i cytryny.
Drugie śniadanie - papryka czerwona pokrojona w słupki maczana w sosie jogurtowym tzatziki pycha!

miłego dnia!
__________________
Inwestuję w siebie!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując