Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep Naturalne Piękno
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-18, 15:05   #258
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Oj poczujesz MoP nie rozpuszcza się w kremie, ale też nie zostaje na buzi. Ja na początku wsmarowywania kremu w twarz czuję te drobinki, ale nie wiem, czy to się rozpuszcza czy wchłania - po kilku minutach na buzi nic nie zostaje I nie ma co się bać podrażnienia z tego powodu - ja mam na policzkach i nosie rozszerzone naczynka, a spokojnie stosuję na te obszary MoP. Powiem Wam, że to jest cudo. Rano mam taką rozpromienioną buzię, że nie mogę się na nią napatrzyć Ach, i jeszcze jeden duży plus dla mnie - sam Physiogel nie ma zbyt przyjemnej formuły, jest dla mnie trochę za ciężki, ale po dodaniu MoP jest o niebo lepiej I przebarwienia bo pryszczowe tez trochę rozjaśnia. Najfajniejsze efekty daje po kwasach
tak, troszke go czuc na poczatku, ewentulanie mozna leciutko rozsmarowywac krem po buzi zeby sobie nie zatrzec skory czy cos, taki lekki piaseeczek czuc. jak sie ją dluzej potrzyma wymieszana z kremem przed nalozeniem na buzie to sie chyba rozpuszcza prawie. efekty sa super rano, to prawda nie zauwazylam wplywu na konsystencje mojego kremu
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując