Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermatolog - proszę o pytania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-20, 08:54   #67
ankai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dermatolog - proszę o pytania

Witam Pania bardzo serdecznie. Bardzo licze na rade dotyczaca mojej cery. Od pewnego czasu (od roku) zauwazylam jej znaczne pogorszenie. Dodam, ze mam 26 lat i nigdy nie przechodzilam tradziku ani innych powaznych schorzen skornych. Problemem moim sa grudki na twarzy, biale w okolicach zuchwy i na policzkach. Wystepuja one w gromadzie, po 5 obok siebie, sa roznej wielkosci, ale najwiecej jest tych malych. MUsze Pani powiedziec, ze jestem osoba, ktora bardzo dba o siebie i swoj wyglad, chodze do kosmetyczki na oczyszczanie, przyjmowalam kwasy, stosuje kosmetyki tonizujace i mleczko do oczyszczania. W styczniu bylam u dermatologa, powiedzial, ze to jest zapalenie mieszkow i przepisal mi ZINERYT. Uzywam wlasnie 4 butelke tego, zmiany sa minimalne, ale zawsze pocieszam sie, ze dobrze, ze sa Jestem nauczycielem i moja praca wymaga bycia pewnym siebie w pewnych sytuacjach. Niestety moja cera czesto powoduje u mnie zalamanie. Wracaja do moich zmian skornych dodam, ze niektore grudki nie sa wypelnione ta biala substancja tylko same w sobie istnieja tak jakby mnie cos ugryzlo (kosmetyczka nie ejst w stanie ich oczyscic, bo nic nie wychodzi) Pani doktor prosze o rade bo juz czasami trace nadzieje, tyle kasy idzie na ta buzie ze szok. dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
ankai jest offline Zgłoś do moderatora