Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szczuplej do wakacji! ;))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-22, 20:39   #285
moniaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 129
Dot.: szczuplej do wakacji! ;))



---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Voyage1991 Pokaż wiadomość
To naprawdę super ! Bardzo Ci zazdroszczę Mam wielką nadzieję że mi też gładko te kilogramy pójdą w dół Ja od paru dni robię to samo co Ty czyli odstawiłam słodycze, fast foody, pije mnóstwo wody niegazowanej, zieloną i czerwoną herbatkę, dużo zdrowiej się odżywiam, no i jak na razie mam nawał nauki więc chodzę tylko na aerobik dwa razy w tygodniu.. Kurczę! Nie umiem się doczekać soboty kiedy to będzie wielki ważenie Tak się boję że waga ani nie drgnie.. Zobaczymy.
Co do mojego dzisiejszego obiadku to zjadłam troszkę zupy pomidorowej ze świeżych pomidorów i kilka ugotowanych warzyw. I byłam najedzona że hoho.. Hmmm.. coś mało jem, chyba skurczył mi sie ostatnio jakoś żołądek, bo nie mam ani żadnych napadów głodu, ani nie muszę zbyt dużo zjeść żeby poczuć się najedzona, ani nie ciągnie mnie do słodyczy ( co zawsze było moja zmorą! kochałam czekolady, chipsy i batoniki). Hehe bardzo się z tego cieszę To mi się podoba!

Na kolację zjem sobie chyba grejpfruta i pomarańcze, bo mam ochotę

P.S. Dla dziewczyn-znawców jedzenia, powiedźcie mi czy takie różne mieszanki warzyw na patelnię są zdrowe? Bo od paru dni, co jakiś czas kupuję sobie takie warzywa na obiad i nie wiem czy to zdrowe, bo mrożone..?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



Cześć Podziwiam bo ja podczas nerwów i stresów jeszcze więcej zawsze jadłam
a co do ważenia myślę że dobrze by było ważyć się co tydzień, w każdą sobotę rano co ?
Pozdrawiam!


hm... nie martw się waga na pewno spadnie, nim się obejrzysz i kilogramy zaczną lecieć tylko musisz być konsekwentna w działaniu Mi też po kilku dniach przeszła ochota na słodycze teraz to się człowiek zastanawia czy lepiej zjeść batona czy lepiej coś zdrowego co nie pójdzie w boczki. Jak się pomyśli o tym ile się wcześniej jadło a teraz o połowę mniej i jest się najedzonym A co do owoców na kolację jak już wcześniej mary69 wspominała nie koniecznie owocę do godziny 16-17. A na kolację może jakiś serek wiejski, lub jakiś nabiał

Edytowane przez moniaczek21
Czas edycji: 2010-03-22 o 20:38
moniaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując