Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-23, 11:58   #197
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Nie mąż + cała ekipa pajączków
Ulubiony kolor(max.3): zielony, czarny, fioletowy.
Nielubiany kolor(max.3): chyba żółty ( ale tylko w ubraniach) i ni cierpię różowego w żadnej formie i zestawieniu :P
Ulubione zwierzę: Kociaki
Ulubiony film: Trudno wybrać Władca pierścieni, , "Efekt motyla" i wiele, wiele innych o których teraz nie pamiętam
Ulubiona książka: Achaja ( ogólnie lubię Ziemiańskiego), Władca Pierścieni i pewnie jeszcze kilka innych
Biżuteria-tak-nie -jaka: Kolczyki- dłuugie i smukłe, mogą być z łańcuszkami, mogą być ciężkie jak nie będzie innego wyjścia ( długie to dla mnie takie od 9 cm), bransoletki z łańcuszkami, elastyczne, mogą być drobne kamyczki/ koraliczki ( nie koniecznie fasetowane, jak swary to nawet biconki najmniejsze też są ładne ). Naszyjniki - raczej drobne choć jak coś dużego wpadnie mi w oko to i taki założę. ;] Tak uwielbiam biżuterię każdego rodzaju. No może poza tandetą z bazarku ( w sensie- plastikowej ). Swarki średnio lubię, choć emeraldy, amethyst i aqamarine kocham, zwłaszcza navetki. Nie cierpię tych z powłokami AB.. Lubię jak mi biżu brzęczy Filigrany - kocham! Wyplatanki - no nie pogardzę jakimś wyplecionym cudeńkiem Ogólnie, jeśli chodzi o wymianki to najfajniej jest dostać to, w czym specjalizuje się dana osoba Preferencje podane wyżej są jako deska ratunkowa, jak już nic nie da się wymyślić
Hobby: Biżuteria
Zawód-Praca-Szkoła: Studentka pedagogiki
Urodziny: 03.05
Imieniny: 04.05

Inne:
Scrapbooking - zbieram różne drobiazgi które mogą się przydać do wykonywania albumów i karteczek Sama raczej lubię popatrzeć na takie cuda, ale jak dla mnie notesiki są dla mnie niepraktyczne, bo w mojej przepastnej torebce szybko się popsują. Ale nie posiadam zakładek do książek ( mam 1 i to dla mnie za mało :P za dużo czytam) więc takie coś to bardzo chętnie

Decu - hm.... tutaj pokocham każdy drobiazg

Igłowo - nitkowo - szydełkowo - druciano - materiałowe drobiazgi. Może ładna borcha?? oj tak, fioletowa broszeczka

Ogólnie dodam od siebie,że uwielbiam mroczniejsze klimaty z nutką romantyzmu

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2010-10-18 o 12:43
M0N1K4 jest offline   Odpowiedz cytując