Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nick, pseudonim, itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-10-30, 15:08   #62
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: wasze nicki

Mam o 10 lat młodszego braciszka. Kiedy był malutki miał hopla na punkcie bajki "Sceny z życia smoków" (nie tylko on zesztą ). Całą rodzinkę ponazywał tak jak postaci z tej bajki, mnie trafiła się Żaba. Koleżanki, szybko to podłapały i też zaczęły mówić na mnie żaba, a że żab już trochę było w szkole, więc zostałam rzabbą .
A jak na siebie mówimy? Oboje jestśmy w horoskopie chińskim spod znaku tygrysa. Ponieważ tygrys brzmi poważnie, więc zrobniale mówię do niego Kocie. On do mnie Kocica, rzabba rzabbsko (nie znosze zdrobnień, jak byłam mała i ciocie i babcie mówiły do mnie Ewuniu, to dostawałam gęsiej skórki).
Kiedyś poszliśmy do mojej mamy. Ona akurat oglądała bajkę z Tweetty, zobaczyła nas i powiedziala "zdaje się ze widziałam kotecki". No i tak zostało. Koteckujemy do siebie
Natomiast bardzo rzadko mówimy do siebie po imieniu, może kilka razy nam sie zdarzyło w bardzo poważnych rozmowach.
No i oczywiście uwielbiam żaby i mam całą kolekcję różnych. Kolekcja tygrysów jest troszkę mniejsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif ZABA_A.GIF (16,3 KB, 5 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując