Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 16:31   #1884
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

Daj na to sposób Bo ze mną zaczyna być gorzej
Ja mam mnóstwo podkładów nawet jeszcze nie tkniętych, ale już mnie świerzbi i jak tylko wyzdrowieje to nabędę Narsa sheer matte i nowego Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid make up
Studio Sculpt MACa zaczął na mnie źle działać i nie mogę wygoić twarzy po zastosowaniu. A nie miałam z nim zadnych problemów i się polubiliśmy. Za bardzo chyba się skumplował ze mną i teraz mam dwa czerwone rezultaty na twarzy
Chciałabym spróbować mineralnych podkładów, ale jakoś ja i nie-fluid jako podkład gryziemy się ze sobą. Byłam u dermatologa, mam przepisane leki na poprawę kondycji skóry, teraz tylko ta regularność stosowania
Wiecie może jak uzyskać cerę jak pupcia niemowlęcia? Poproszę o wskazówki, bo chciałabym wyglądać jak panienki z nieskazitelną cerą już przed podkładem dodam że nie palę, nie piję (można tak to określić) i prowadzę zdrowy tryb życia. Używam MACa i nadal nie jestem zadowola. To ja tak mam czy takie życie?!

PS Nie mogę doczekać się highlightu z kolekcji To the Beach Ten konik jest taki słodki bronze body oil i lustre drops.

A tak by się przydała jakaś mała kolekcja i spokojny miesiąc Anie dwie kolekcje miesięcznie. Ja rozumiem, że oni chcą zarobić, jednak nie gram w lotto :P
ja niedawno stałam sie posiadaczką mineralnego podkładu z EDMu i już wiem, że nie wróce do zwykłych podkładów. Wcześniej po podkładach MAc miałam podobne rezultaty jak Ty, wiec jak masz chęć spróbować minerałków, to się nie zastanawiaj, bo efekt jest cudny (ja po podkładzie mineralnym mam efekt jak photoshop, serio, a cery na pewno nie mam idealnej). A pędzle są dosłownie boskie (mam flat topa i nie wiem, jak do tej pory żyłam bez niego).
Też chętnie bym dorwała w swoje łapki To the Beach i tez najchętniej highlight,ronze body oil i te dwa lustre drops

Mam do Was prośbę: otóż kusi mnie ostatnio MSF i chciałabym go używac jako highlightera, to jaki kolor byłby dobry (no oczywiście z tych dostępnych)?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora