Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - martunia-w - zestawienie i status wszystkich zamówień.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-30, 14:41   #7
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 878
Dot.: martunia-w - zestawienie i status wszystkich zamówień.

  • Zamówienie NEW LOOK - pomarańczowy.
  • Lista uczestniczek:
maadelajn
Dorka_Sz
sharpei
gozia
carolans
ja
  • Zamówienie złożone dn. 31.03
  • Zamówienie wysłane dn. 01.04.
  • Wysyłka 0.83Ł/os.
  • Kurs funta 4.54zł
  • Zamówienie odebrane dn. 06.04 - proszę o adresy do wysyłki na PW.
  • 06.04 zamówienia poleciały do:
maadelajn -> list pol.pr. 9zł + 1.80zł kopertka -> nr nadania 105517106
Poniżej rozliczenie dla Ciebie:
16Ł żakiet + 0.83Ł wysyłka = 16.83Ł * 4.54 = 76.41zł
Całość: 76.41 + 10.80 = 87.21zł
Zwrot za korale (8Ł) 34.68zł, więc jesteś stratna 1.64zł
Wpłaciłaś mi 115.00zł, więc
115.00 - 87.21 - 1.64 = 26.15zł zwrot dla Ciebie - rozliczone z NL różowym z 09.04

Dorka_Sz -> list.pol.pr. 5.70zł + 1.50zł kopertka -> nr nadania 105517108
Poniżej rozliczenie dla Ciebie:
5Ł zegarek + 0.83Ł wysyłka = 5.83Ł * 4.54 = 26.47zł
Całość: 26.47 + 7.20 = 33.67zł
Wpłaciłaś mi 33.72zł, więc
33.72 - 33.67 = 0.05zł zwrot dla Ciebie - rozliczone z NL różowym z 09.04

sharpei -> list.pol.pr. 5.70zł + 1.50zł kopertka -> nr nadania 105517107
Poniżej rozliczenie dla Ciebie:
22Ł sukienka + 0.83Ł wysyłka = 22.83Ł * 4.54 = 103.65zł
Całość: 103.65 + 7.20 =110.85zł
Wpłaciłaś mi 105.02zł, więc
105.02 - 110.85 = - 5.83zł dopłata dla mnie.

  • 09.04 zamówienia poleciały do:

gozia -> list pol.pr. 5.70zł + 1.50zł kopertka -> nr nadania 158650631
Poniżej rozliczenie dla Ciebie:
3 * 2Ł (3 * majciochy) + 0.83Ł = 6.83Ł * 4.54 = 31.01zł
Całość: 31.01 + 7.20 = 38.21zł
Wpłaciłaś mi 31.42zł, więc
31.42 - 38.21 = - 6.79zł dopłata dla mnie.

carolans -> list pol.pr. 9zł + 1.80zł kopertka -> nr nadania 158650630
Poniżej rozliczenie dla Ciebie:
12Ł szorty + 10Ł bikini + 10Ł naszyjnik + 0.83Ł = 32.83Ł * 4.54 = 149.05zł
Całość: 149.05 + 10.80 = 159.85zł
Wpłaciłaś mi 148.03zł, więc
148.03 - 159.85 = - 11.82zł dopłata dla mnie

  • Zamówienie rozliczone.
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK



Edytowane przez martunia-w
Czas edycji: 2010-04-14 o 15:27
martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora