Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy też marzycie o dziecku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-31, 16:49   #30
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Czy też marzycie o dziecku?

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Jestem mlodsza, ale... ja nie chce miec dzieci. Dzieci lubie, dopoki mam z nimi przebywac gora 10h na dzien. Jezeli chodzi o mojego 27letniego TZ...
Coz. On bardzo, ale to bardzo chce miec dzieci. Zwlaszcza przed 30stka, nie chce byc jak on to mowi "dziadkiem prowadzym syna do szkoly", czasami odnosze wrazenie ze jego cisnienie na ojcostwo jest przeokropne...
mam to samo Moj Tz tez ma 27 lat ,ja mam 21 i on mi ostatnio o dzieciach nadaje- strasznie sie ucieszylam,ze wlasnie ze mna chce je miec,to mile wyroznienie. Tez mi raz zaargumentowal,ze chce miec dzieci przed 30tka.

A ja? Coz, pracoawalam w zlobkach i dzieci lubie, ale nie wiem,czy jestem gotowa na ciaze... I czuje,ze przeciez dzieci nie uciekna, wspolnie spedzony czas z Tz-em, podroze, dorabianie sie,cieszenie sie wolnoscia itp a potem dzieci

Ostatnio oznajmilam mu,ze w Polsce (jest Anglikiem) ludzie zazwyczaj najpierw biora slub a potem dzieci maja (wiem,wiem-nie kazdy!),a on zapytal,czy w takim razie jeden dzien po slubie (!) juz sie zgodze na ciaze? a ja zazrtowalam,ze pewnie A on ostatnio mi duka,ze do Vegas pojedziemy Mam nadzieje,ze zartuje
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując