Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Boję Się Macierzyństwa !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-15, 12:18   #227
janebw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 149
GG do janebw
Dot.: BOJĘ SIĘ MACIERZYŃSTWA !!

AGATA28 gratulacje! to cudownie! ja do dzis milo wspomina swoja ciaze, bo czuc ruchy dziecka to faktycznie cos pieknego.
To dobrze, ze ciaza trwa 9 miesiecy, bo ten okres daje nam czas na nawizanaie wiezi z dzieckiem, a ogolnie mowiac milosci do dziecka. Piszesz, ze oddalabys zycie, hahaha tak to wlasnie jest. Ja pamietam jak wyladowalam w szpitalu i okazlo sie, ze serce moje corki bije za slabo, a byl to juz 8 miesiac, bylam zalamana ta wiadomoscia, przelezalam cala noc w szpitalu i wtedy wlasnie poczulam, ze kocham ja bardzo i jak mowisz oddalabym zycie za nia. Nasze dzieciakta zanim sie urodza juz kradna nasze serca. Napewno dasz sobie swietnie rade

Mataner to fajnie, ze masz ten czas na przygotowanie sie do roli mamy, zajscia w ciaze itp, to bardzo wazne aby byc na to gotowym

Moja Marysia najlepiej lubi siedziec kolo komputera i grzebac w drukarce albo w kablach, nie idzie jej stad odgonic; drukarka nie drukuje hmmm ciekawe czemu teraz musze miec oczy wszedzie bo juz nie siedzi w jendym miejscu



Na swiat przyszedl ktos, dla kogo warto zyc, dla kogo warto umrzec, ktos, kto sprawia, ze nawet chwile smutku przyjmujesz z wdziecznoscia, a to przeciez male dziecko. (Harriet Spofford)

to cytat z ksiazeczki "Dziecko Blogoslawienstwem" dostalam ta ksiaze, zenim Mania sie urodzila, bede wam tu wpisywac za kazdym razem nowy
janebw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując