Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 10:28   #17
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
YSL też są cudne - prosze mi tu nie bluźnić
gorzej że zrobiłam ogląd moich cieni - nie mogę już więcej kupować;
znaczy się kolejnych piątek nie będzie bo ile mogę miec brązów i fioletów????? a w sumie jak patrzę na piątki diora to one wszystkie oscylują w tych własnie odcieniach ( pomijam jakieś niebieskości bo te mnie kopletnie nie kręcą)

dobra
teraz trzeba kupić podkład diora
i w końcu zacząć uzupełniać szafę bo bieeeeeeda aż piszczy!!
bluzek mi trzeba
koszulek fajnych
jakiegoś sweterka albo i dwóch
i spodni
A wiesz, z tymi fioletami i brązami jakoś tak samo się robi. Też jakoś ostatnio któryś raz z rzędu przeglądam swoje cienie, stwierdzam, że jakoś nic tylko róże/fiolety i beże/brązy, a jak znajduję coś, co mi się podoba, to dziwnym trafem znowu w tych barwach oscyluje. Czary jakieś?

A do uzupełniania szafy kup sobie wynalezionego przez Jamestown Glamoura -- pójdziesz z kartą -20% i od razu lżej dla portfela.

PS: Niech mi ktoś wytłumaczy: na liście w gazecie nie ma Benettona. Na liście tu:
http://www.glamour.pl/narodowy-dzien...twnumerze.html
jest Benetton i Sisley (ten sam właściciel, zgadza się?). No to co, będzie zniżka czy nie? Nie wiem, czy w pozostałych przypadkach te listy są takie same, bo nie chce mi się całości sprawdzać, no ale wolałabym wiedzieć, nie lubię niedomówień
Sala jest offline Zgłoś do moderatora