Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-19, 15:54   #3838
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Dziewczyny wlasnie sobie zdalam sprawe, ze ja sie minelam z powolaniem. powinnam byla zostac lekarzem, bo od razu wiedzialam co dostane.
zanim wyszlam zmierzylam sobie temp w bo ten Brauna to jakies fazy ma. kazdy odczyt inny, no i wyszlo 40C. nie wiem czy u doroslych tez sie odejmuje jakies kreski, ale chyba nie?!
cieplo na dworzu a ja w kurtce zimowej i rekawiczkach!!! bo mi zimno bylo. nie wiem jak doszlam, bo zakrecilo mi sie w glowie pare razy.
wchodze do przychodni, wolaja mnie i wyswietla sie "1sze pietro" no to gondole musialam odczepic i wsuwam sie po tych schodach.
u lekarza uszy mialam tak czerwone i gorace, ze myslalam ze mi odpadna. a ten nawet temp mi nie zmierzyl osluchal, obejrzal gardlo, dal skierowanie na pobranie krwi i analize siuskow, paracetamol, ibuprom i antybiotyk.wyniki i tak dopiero za tydzien, bosko!!


no to teraz ja wstawiam moja Natalke, ktora wlasnie kupe zmajstrowala lezac obok mniete dzieci to sie juz niczego nie boja
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#

Edytowane przez madzikUK
Czas edycji: 2010-04-19 o 16:01
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora