Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kryzys czy...koniec???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-22, 11:10   #30
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Kryzys czy...koniec???

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
zazwyczaj nie ma co zbierać po zdradzie czy poważnym kłamstwie... a ona jka pisze ma fantastycznego faceta. Moze przestraszyła się ślubu itd. Ja miałam podobnie tylko nie to że on mnie obrzydzał tylko nie miałam na to ochoty...

czemu napisałaś że ona przestała go kochać, skoro wyraża się o nim tak ciepło , ma wyrzuty sumienia że taka dla niego jest itd. Czy to świadczy o braku uczuć? AHA
Uwierz, że już większe szansę widzę dla związku po zdradzie jak kobieta wybaczy, a facet się poprawi. Będą mieli kryzys, ale wciąż łączy ich uczucie.

Pisze, że ma fantastycznego faceta, a zaraz potem, że on jest żałosny, i że ją odrzuca od niego. Dla mnie pisanie o najbliższej osobie, że jest żałosna, irytująca tym jak wygląda, że non stop nas wkurza niczym praktycznie, nie jest wyrażaniem się o tej osobie ciepło. I tak świadczy takie traktowanie o braku uczuć.

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
jak np ogladamy tv i on mnie przytula, to mnie wieeelki wnerw bierze ze on glosno oddycha(...), sie wkurzam chce wybuchnac ale sie powstrzymuje, uspokajam sie i bierze mnie takie rozczulenie ze go caluje na sam koniec. moze z litosci...?

w ciagu dnia jak sie nie widimy czesto do Niego dzwonie, bo chce porozmawiac, posmiac sie.

ale jak go widze, jego sylwetke(jest koscisty i charakterystycznie chodzi), twarz ze zbyt szeroko rozstawionymi oczami - to juz irytacja.
chore. wiem.

Jasno wynika z tego co piszesz, że nie podoba Ci się jego charakter. Przewidywalne żarty i zachowania Cię wkurzają, on Cię wkurza nawet tym, że oddycha.

Fizycznie też Ci się nie podoba, jest dla Ciebie odrzucający.

Ani materiał na przyjaciela, ani na mężczyznę życia.

Podtrzymuje swoje zdanie, że nie ma co zbierać, bo Ty go już nie kochasz. Gdybyś kochała, nie pisałabyś takich rzeczy.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując