Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-28, 16:16   #2247
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18867212]Struś wymiata [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Yolanda naklejki cudne Ja niestety nie mogę jeszcze pokoiku zrobić.Jeszcze jesteśmy na wynajmowanym,swoje dopiero kupujemy(jesteśmy w trakcie),więc pokoik będę mogła urządzić dopiero w czerwcu
Trzeba się cieszyć, że już niedługo będziesz na swoim...obecnie to ogromny luksus niestety... także już możesz projektować, a wykonasz jak już będziesz miała klucze do mieszkania
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy u Was na wątku jest taki zwyczaj, że chwalicie się swoimi piłeczkami
Pokażę się więc ja

Już mam chyba brzucha takiego porodowego dlatego jak ma mnie jeszcze wysadzić po 30tygodniu to ja nie wiem kto mi to będzie dźwigał
20kg na plusie już mam
Świetnie wyglądasz...

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
hejka

zalaczam moja ostatnia przed porodem fotke:
http://vintageshop.blox.pl/resource/wanka1.jpg
milego dnia wszystkim Ciezaroweczkom

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18878657]
Ja po wczorajszej nocy też - przespałam dzisiaj spokojnie. Co prawda wstawałam kibelkowo, ale ogólnie to spałam od 22 do 8:30 [/QUOTE]
U mnie tak samo
Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Darianna widze ze nie tylko ja mam problem z zebami Od poczatku ciazy jestem pod stala opieka dentysty.
Współczuję takich przebojów dziewczyny

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;18883541]
araczki dziś wychodzi z córeczką do domu.
a córeczka ma na imię Malwinka. [/QUOTE]
Super! I bardzo ładne imię, moja trzyletnia chrześnica też się tak nazywa
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

Zrobiłam na obiad trrruskawy z makaronem

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
Wpadam na moment przedstawić Wam mojego Syna , bo już prawie 2 tyg. ma, a jeszcze nie zna wizażowych ciotek

Oto Szymon Antoni
Słodki chłopiec
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić synkiem ale widzę, że już koleżanka z innego wątku to zrobiła...
I kolejny przystojniak

Witam jeszcze w dwupaku
Ale muszę przyznać, że nieźle się dzisiaj wystraszyłam i już myślałam, że wybiła godzina "0" Rano zachciało się mi i mężowi amorów a efektem tego były skurcze, jakich jeszcze nie miałam, tzn. cały brzuch twardniał, ale ból dodatkowo czułam w dole brzucha i po chwili ten ból przechodził...zaczęłam nawet liczyć czas między skurczami i wyszło, że są co 5 min Czy to możliwe, żeby skurcze od razu były co tak krótki czas?? Na szczęscie po około godzinie wszystko przycichło Ale niezłego stresa miałam

Spotkała mnie też dzisiaj miła niespodzianka Dostałam od koleżanki z Anglii paczkę z ciuszkami dla synka W ogóle nie spodziewałam się, bo nawet koleżanka mi nic nie obiecywała, ani nie uprzedzała, że coś wysłała... Normalnie tak się wzruszyłam Od rodziny takiej sympatii czasem nie czuje jak właśnie od osób, które są daleko stąd To poprostu mega miłe
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora