Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o bańkach - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-10, 07:26   #888
hexe_hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez bubla Pokaż wiadomość
Wow musisz być bardzo dobrze wyszkolona w tym kierunku, a na tym kursie nie nauczyli Cie jak się pisze słowo "skóra"? Szkoda.
Kochana przetestuj to:zassaj bańkę bardzo mocno na suchą skórę nic Ci nie będzie?

Ale teraz konkretnie: zacytuj mi proszę gdzie ja pisałam żeby nikt nie robił sam sobie tych masaży tylko namawiałam na wizyty w gabinetach masażu? Czy napisałam choć jedną inf gdzie ja masuję? Czy napisałam choć jedno zdanie by się zareklamować?
Włączając się do dyskusji chciałam tylko i wyłącznie udzielić jakichś wskazówek i rad Pani wszechwiedząca. Ale skoro Ty jesteś alfą i omegą w tej dziedzinie pomóż tym dziewczyną które popełniają błędy w masażu.
czasem się zastanawiam po co takie sfrustrowane zołzy wchodzą do dyskusji... weź zbastuj dziewczyno, nikt tu na Ciebie nie najeżdża a robisz z siebie nie wiadomo kogo.
Nie chcesz się z nami dzielić swoimi mądrościami to nie dziel się,.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

A tak wogóle to tak mi się nie chce już masować :/
zrobiłam sobie ze dwa masaże, ale siniaki mi powychodziły, dodatkowo co drugi dzień masuję się masażerem z l'oreala. (perfect slim lifting pro).. to też Wam Kochane polecam, na chwilę obecną stosuję inny krem ale efekty już widzę
hexe_hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując