Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o bańkach - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 20:25   #948
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
ok, daje foty ;P tylko nie smiejcie sie z mojego wygladu itp pamietajcie, ze ja to robie dla dobra narodu i spoleczenstwa! obnazam swoje ohydne cialo dla Waszego dobra i dla dobra potomnych! takze z szacunkiem prosze na kazdym zdjeciu mam majtki, tam, gzie wydaje sie, ze nie mam majtek- mam stringi, zapewniam was
i kolejno:
1-rozstepy na poczatku kwietnia
2-rozstepy teraz (tzn miejsce, gdzie byly )
3-tylek przed masowaniem, spiete miesnie
4-tylek przed masowaniem, rozluznione miesnie
5-tylek rozluzniony teraz
6- tylek spiety teraz
7 i 8-to co 5

efekty nie sa spektakularne, ani och, ani ach, ale nie mozna powiedziec, ze ich nie ma w ogole szczegolnie, jezeli chodzi o rozstepy. takze bede sie masowala dopoki nie zaczna mi przeszkadzac siniaki przy krotkich spodenkach, moze nawet cale wakacje przemasuje ale do wakacji to minimum z minimum pozdrawiam i zycze wytrwalosci w masowaniu i jeszcze raz prosze, nie smiejcie sie ze mnie, i tak wiem, ze wyjde na idiotke za to, co tu wstawiam, ale docencie to :P
a czy mozna poprosic o fotki w takim samym swietle jak te co byly przed bankowaniem??? bo z zycia wiem ze rozne swiatlo= rozna widocznosc celulitu a na pierwszych fotach swiatlo wyraznie z gory a nastepne juz bardziej z boku jest.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując