Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciemna karnacja a kolor sukienki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-21, 12:13   #4
wizazucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
Dot.: ciemna karnacja a kolor sukienki

Dokładnie, zależy w czym będziesz się lepiej czuła, bo nie ma reguły, że do ciemnej karnacji biel nie pasuje, to zależy jaki masz odcień tej karnacji, bo z drugiej strony jasna blondynka o delikatnej, jasnej karnacji częśto gęsto z bieli wygląda mdło i wtedy sie mówie najczęściej musi się opalić, żeby troche się ożywić, "nabrac koloru"

Dlatego najlepiej ubierz się w te suknie, zrób zdjecia i przeanalizuj. Daj np znajomym, aby wypowiedzieli się, w której lepiej itp, zobaczysz co inni mówią, tak obiektywnie.

Zapytaj się kobiet w salonie, może one coś Ci doradzą, a powinny, bo teoretycznie powinny sie na tym znać

Mi doradziły

Ja jestem szczupłą ciemną blondynką i mam suknie białą, ale np moja przyjaciółka też ma ciemne blond włosy i taką sama karnacje, ale ona twierdzi (i panie z salonu), że w bieli wyglądała mdło, więc wzieła śmietanke.
wizazucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując