Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-23, 07:44   #3730
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cześć laski

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Bol kregosłupa i przez to mi troche lewa reka dretwieje.
W takim razie rzeczywiście warto pomyśleć o rehabilitacji... Z takimi rzeczami nie ma żartów.

A jak tam przeprowadzka? To ten weekend czy przyszły, bo już mi się wszystko pomerdało?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Przystojniacy hehe... w sumie sporo facetów pracuje u nas, jednego nawet wypatrzyłam w miarę wyględnego, ale pracuje w innym dziale i nie mam z nim styczności, tyle co na korytarzu lub w kuchni. Raczej się nie nastawiam na romans w pracy
Rozsądna dziewczynka

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Piszę nt. komunikacji interpersonalnej w Internecie. Temat raczej prosty, już wiele razy wałkowany. Ale po co sobie dodawać roboty i pisać o czymś, czego się nie czuje?
Mimo to jednak nie mam weny, żeby to rozpocząć. Pustka, pustka, pustka...
Temat bardzo przyjemny. Jestem przekonana, że gdy tylko się za to zabierzesz wszystko pójdzie piorunem

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Mogę Was prosić o ocenę mojego Złosia (najlepiej najwyżej ) ? link w podpisie
No problem

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Lim kup sobie olejek kamforowy laryngolog już nie będzie potrzebny i parę wacików.. w ucho i spokój
Niestety domowe sposoby nie zdały rezultatu i z dnia na dzień mi się pogarszało... Teraz mam antybiotyk i już po dwóch dniach stosowania widzę kolosalną różnicę. Całe szczęście, bo już szału dostawałam od tego pulsującego bólu!
No i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła przestać traktować ucho ze specjalną troską, bo mycie włosów tak, by go przypadkiem nie zamoczyć wymaga ode mnie niezłego gimnastykowania się

A powiedz co tam u Ciebie, Asiaczku? Chyba powoli zbliżają Ci się zaliczenia na okoliczność Twoich dwóch sesji?

Cytat:
Napisane przez Muiee Pokaż wiadomość
oczywiście dam znać na razie jestem podjarana samymi rozwiązywaniami testów w domu Tż chwali, że szybko zajarzyłam i lecę do przodu jak ... rakieta?
Ja za to za testy nie mogę się w ogóle zabrać... Ale niedługo będę się musiała zmobilizować, bo jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem pod koniec czerwca będę się zapisywać na egzamin

Cytat:
Napisane przez Muiee Pokaż wiadomość
No way..
Hmm, facet to jednak musi być odpowiedzialny. Ale wiesz, czasami mozna przytemperować faceta jak się nie słucha
Na pewno. Są też rzeczy, które długą i ciężką pracą można w facecie zmienić...
Pytanie brzmi tylko: czy jest między nami na tyle uczucia, żeby chciało nam się nad tym związkiem pracować...?

Cytat:
Napisane przez Muiee Pokaż wiadomość
Będę mieć na uwadze ten lokal Chociaż fajnie i tanio jest w 7 club. Kręgielnia tez tam jest. Niestety tylko piwo sprzedają albo stety , zalezy dla kogo Ja osobiście ostatnio wolę się wody napić
Tylko Cię z oczu na chwilę spuścić
Luzik. Wyciągniemy Cię gdzieś na spotkanie i raz dwa przywołamy do porządku

Cytat:
Napisane przez Muiee Pokaż wiadomość
Co za przygoda Rozglądaj się, bo jestem ciekawa czy w otwocku są przystojniacy
Przystojniaków nie zauważyłam, zapewne dlatego, że byłam tam mniej więcej w godzinach 11.00-14.00 i większość z nich była w pracy/na uczelni, a po ulicach pałętało się głównie mnóstwo emerytów i młodych mam z dziećmi
Za to jakie mają w Otwocku przesympatyczne panie w urzędach! Tak, dobrze myślicie! Będzie historia!
Nie wiem czy Wam mówiłam, ale pojechałam do Otwocka głównie po to, żeby złożyć w Urzędzie Pracy wniosek o dofinansowanie ze środków UE (dla mojej firmy, ofcourse).
Wpadam do urzędu, składam wniosek i dopiero na miejscu zauważyłam, że szef zapomniał mi kopii NIPu i REGONu potwierdzić za zgodność z oryginałem. Na szczęście miałam przy sobie oryginały do wglądu, więc zapytałam dziewuszkę, która mi to przyjmowała, czy ona mogłaby mi to potwierdzić.
Dziewuszka: (stanowczo) Nie.
Ja: Eeee... Ale dlaczego?
Dziewuszka: Bo ja nawet takiej pieczątki nie mam!
(po 10 minutach negocjacji...)
Ja: Dobrze, a czy jest w urzędzie osoba, która mogłaby mi to potwierdzić (w domyśle: "która ma pieczątke" )
Dziewuszka: Tak! ...
(ja: uśmiech od ucha do ucha)

Dziewuszka: ... ale teraz jej nie ma!

Witamy w polskim urzędzie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Już trochę lepiej, nawet zaczyna mnie już nudzić to chorowanie ale lekarka mi powiedziała zebym siedziała w domu do konca tygodnia.
Ja za to chętnie bym sobie teraz trochę pochorowała... Miałam nawet się zgodzić na zwolnienie na okoliczność mojego ucha, ale poczucie obowiązku mi nie pozwoliło (głupia ja...)

A powiedz, Copy... Udało Ci się dzięki wolnemu tygodniowi drgnąć coś z pracą magisterską? Czy skończyło się na dobrych chęciach (w moim przypadku tak by pewnie było )?

Dziewuszki, jesteśmy tak porozrzucane po całej Polsce, że trochę się już gubię... Czy żadnej z Was nic nie zagraża z powodu tych okropnych powodzi? Magrat- wszystko u Ciebie ok? Wczoraj słyszałam coś o przerwanych wałach we Wrocku i trochę się zmartwiłam...

I co tak w ogóle u Was słychać, łobuzice?

Moniś- nie odzywałaś się od wieków... Jak plecy? Jak poszukiwania pracy? Jak życie uczuciowe?
Dlaczego nas tak strasznie zaniedbujesz i nie opowiadasz nam o tak istotnych kwestiach?!

Freddy- udało Ci się już uporać z tymi tajemniczymi problemami, skarbie?

Paulinko- jak się czuje mała gwiazdeczka? Jak Ci się układa z mężem?

Tajlaa- i co? Zdecydowałaś się w końcu na przeprowadzkę do Warszawy?

Irmuś, Mav, Weriidiana i pozostałe panie-
dlaczego się nie odzywacie? Co tam u Was się dzieje ciekawego?

Całuję Was mocno, mocno, mocno i znikam
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora