Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zespół czy DJ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-29, 16:10   #22
sloneczko_00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 124
Dot.: Zespół czy DJ?

to ja też się wypowiem
jestem za DJem i mam kilka powodów
po pierwsze - nie lubię nawet koncertowych wersji piosenek, a co dopiero gdy śpiewa je ktoś inny. Poza tym uważam że piosenka traci swój urok gdy w oryginale śpiewa ją kobieta a w orkiestrze jest facet - lub odwrotnie. Do tego żaden członek orkiestry nie ma głosu podobnego do wykonawców a często właśnie dzięki barwie głosu dana piosenka nam się podoba. Spotkałam się też z sytuacją gdy orkiestra śpiewała ang piosenkę po polsku... do połowy piosenki nie wiedziałam że to właśnie ta piosenka nie pamiętam już co to była za piosenka, ale jakaś taka nazwijmy ją - kultowa Nie lubię też piosenek w stylu "przeleć mnie w tej kukurydzy"
Na dodatek ileż człowiek może śpiewać? po kilku godzinach jest zmęczony i widać to czasem w jakości śpiewanych piosenek oraz po coraz dłuższych przerwach "na jednego"

oczywiście nie chce obrażać zespołów bo nie wszystkie moje argumenty dotyczą wszystkich zespołów. Nie jest dla mnie tragedią gdy na weselu jest orkiestra, ale ja po prostu wybrałam DJa
Starsza część rodziny jak się o tym dowiedziała, to się zastanawiali jak to będzie, i byli przekonani że będzie puszczał piosenki z dyskoteki ale przecież wcale tak nie będzie możemy wysłać do niego listę piosenek które chcemy na weselu.
sloneczko_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując