Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 19:22   #4597
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
naczytalam sie mnostwo opinii o yasminelle... w wiekszosci negatywnych... i troche sie boje bo zaczynam je brac za jakies 10 dni...
bralam cilest i czulam sie super. cera jak byla tak byla i dalej mam drobne krostki ale poza tym urosly mi piersi, zauwazylam nieznaczny przyrost masy ciala, i troche zwiekszylo mi sie libido
ale po ostatniej wizycie i badanich lekarka powiedziala mi ze mam znacznie podwyzszone INR i cilest nie moze zostac. bo tak byc nie moze i trzeba to jakos wrocic do normy. wiec zapisala mi yasminelle z mniejsza dawka hormonu...
slyszalam ze niektorym dziewczynom zalecono kontynuowac przy zmianie tabletek, tzn zrobic 7 dniowa przerwe i zaczac brac nowe tabletki. mi lekarka zalecila skonczyc cilest a yasminelle zaczac brac od pierwszego dnia okresu.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

rysienka: teraz na pewno nie jestes chroniona przed ciaza... ale jak zaczniesz nowe opakowanie to bedzie ok.
Reakcja zależy od konkretnego organizmu. Ja też się obawiałam skutków ubocznych, zwłaszcza tycia (a ważę 43kg i nie mam ochoty zmieniać rozmiaru), rozstępów, cellulitu, zmian humoru i spadku libido, ale nic takiego się nie stało. Ostatnio szukałam informacji na temat Yasminelle, bo byłam ciekawa, czy oprócz zagęszczania śluzu powodują też zatrzymanie owulacji i przez przypadek dowiedziałam się, że to chyba jedyne tabletki na rynku, które nie powodują tycia i problemów z cerą ze względu na niską zawartość hormonów i zastosowany drospireron bodajże.

Ja akurat dostałam te tabletki, żeby wyregulować poziom hormonów i jedyne, co zauważyłam, to przesuszenie skóry, ale nad tym już zapanowałam, po prostu bardziej skupiam się na nawilżaniu niż kiedyś. Podobnie jak Tobie po cilest mnie po yasminelle powiększyły się piersi, libido jest trochę wyższe. Ale każdy reaguje inaczej. Jeśli nie masz przeciwwskazań do brania tabletek to nic nie powinno się dziać. Nie bój się
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora