Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 22:06   #4600
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
no i problem.
wczoraj zapomniałam wziąć tabletki. jest to mój ostatni tydzień bo we wtorek miałam wziąć ostatnią. dziś po przebudzeniu wystraszona od razu połknęłam tabletkę. dopiero później przeczytałam co zrobić w takim wypadku (głupota). no i jeden sposób to wziąć zapomnianą tabletkę, wybrać do końca i nie robić tyg przerwy. a drugi to nie brać tabletki i zrobić od razu przerwę. stwierdziłam, że drugi jest lepszy, ponieważ zawsze lepiej żeby krwawienie wystąpiło. a więc pobiegłam od razu do łazienki i ją zwymiotowałam. tabletka musiała się już troszkę rozpuścić, a więc zmieszała się z napojem. wymiotując czułam gorzki smak tabletki. nie jestem jednak pewna czy cała wyleciała. czy mogę więc zrobić teraz ten tydzień przerwy? w takim razie wczoraj byłby pierwszym z 7 dni. pytam, ponieważ zastanawiam się co by było gdyby ta tabletka została, a ja bym zrobiła ten tydzień przerwy od wczoraj? oczywiście jeśli chodzi o seks to muszę się już zabezpieczać dziś, tak? czy jestem chroniona przed ciążą.
dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

za 1 dzien przerwy policz dzien w ktorym zapomnialas wziac tabletke. i normalnie 7 dni przerwy a 8 dnia nowe opakowanie.
jesli tabletka ktora zwymiotowalas wchlonela sie lub wchlonela sie czesciowo (1 dzien przerwy u ciebie w tym przypadku) to po prostu wyjdzie na to ze przerwe bedziesz miec 6 dniową (a przerwe mozna skracac). nie tzreba sie dodatkowo zabezpieczac
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora