Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wf-koszmar
Wątek: Wf-koszmar
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 15:40   #46
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
to zglosic to do dyrekcji, ze was traktuje nie tak jak nalezy, no chyba ze wy macie do niej podejscie chamskie, wiec i ona wam odplaca pieknym za nadobne, a mowie Ci ze jak nauczyciel widze ze sie ktos stara to chetnie powie i pomoze, tylko wazne jest podejscie ucznia
heh, to nie takie proste z tym zgłoszeniem do dyrekcji, bo strach jest często silniejszy podobnie, jak lęk przed ewentualnym wyrzuceniem ze szkoly, jeśli dyrekcja by nie uwierzyła... Tak samo z odplacaniem pięknym za nadobne Nie do końca jest to prawda,że jesli nauczyciel widzi,że ktoś sie stara, to pomoże Nauczyciele sa niekiedy chamscy bez powodu , niestety, bo sobie kogoś upatrzą i np. nie trawią ze względu na wygląd Żeby było śmieszniej, to powiem, ze sama jestem nauczycielką z zawodu (ale nie pracuje w zawodzie) i jeżeli mialabym takie podejście do uczniow, jak do nas nasza wuefistka na studiach (swoją drogą to dawala nam "super" przykład jako pedagog ), to gwarantuję, że niejeden uczeń wylądowalby w psychiatryku Aż się dziwię, że ja tam nie wylądowalam A zarówno ja, jak i koleżanki na studiach nie bylyśmy chamskie wobec owej "przemiłej" wuefistki Do dziś jednak żałuję, że nie odplacilam jej pięknym za nadobne
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując