Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-06, 16:31   #1128
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Podobno ładny blond daje garnier color naturals 113 Nie wiem jak to jest w praktyce bo nie używałam ale czytałam, że wychodzi ładny blondzik bez jajecznicy. A jak narazie to umyj pare razy włosy szamponem przeciwłupieżowym aby te pasemka straciły niebieską poświatę.
Dla ocieplenia koloru możesz, np pomyć włosy szamponem timotei do włosów blond, on nadaje taki "rumiankowy" efekt jeśli o to Ci chodzi.
Jeśli chcesz trochę schłodzić przedziałek ( bo wydaję mi się, że wyszedł żółto w porównaniu z resztą?) to poużywaj tego szamponu z joanny ale nalej trochę na wacik kosmetyczny i powcieraj w sam przedziałek, żeby nie mazać znowu tych jasnych pasemek i uniknąć niebieskiej poświaty.
Możesz też spróbować natural&easy 522, na Twoim obecnym kolorze na pewno by ładnie wyszedł, tyle, że to nie jest ciepły odcień ani też typowo chłodny a raczej z takim srebrzystym połyskiem, w każdym razie bardzo ładny

Aha i z kolejnym farbowaniem radziłabym odczekać chociaż z tydzień (jeśli wytrzymasz to nawet trochę dłużej ) i przez ten czas często myć włosy, żeby obecna farba zdążyła się chociaż trochę wypłukać bo inaczej może nie być żadnego efektu przy kolejnym farbowaniu.

Dziekuje snowhitee

wiesz... ja wytrzymam tydzień czy dwa, jakoś zagłuszę moje poczucie estetyki i przeboleje spojrzenia politowania na ulicy :P
tylko co potem? może spróbuję tego garniera 113 albo zmieszam wellaton 12/0 z 10/0, nie wiem co byłoby lepszym rozwiązaniem, nie chce już za dużo kombinować, zawsze jest coś nie tak, to odrost żółty reszta szara, albo niebiesko żółte, albo pomarańczowe, różne dziwactwa mi wychodziły.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora