Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-28, 12:28   #7
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: Torbiel jajnika :-(

Sama nie miałam torbieli ale moja przyjaciółka miała więc to prawie jakbym tez miała bo cały czas byłam przy niej i wiem co przechodziła
Miała niestety (albo i stety?) operację bo torbiel była za duża na leczenie farmakologiczne...
Nie miała jednak takiej dużej jak "mała-czarna" więc bliznę ma niewielką jak po wyrostku
Zaszła w ciążę bez problemu i teraz ma 2 letniego synka i wszystko jest dobrze...
Od operacji minęło pare lat (chyba z 5-6) i nawrotu na razie nie ma, ale musi sie badać co pół roku...
Mam nadzieję że u Ciebie wyleczą farmakologicznie... Nie martw się - ważne że szybko Ci go wykryli

mala-czarna napisał(a):
> U mnie wykryto torbiel w skręcie, gdy miałam niecałe 20 lat (podobno byłam najmłodszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek mieli na oddziale), ale niestety - była juz tak ogromna (jak duży talerz obiadowy )

jestem w szoku - koleżanka z pracy tez miała taki duży gdyby nie to że ona jest z Poznania myślałabym że się tu ukrywa
pozdrowionka
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując