Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warunkowe zdanie do następnej klasy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 20:36   #12
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Warunkowe zdanie do następnej klasy.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No wiem niestety miewałam podobne problemy. Kretynizm, zachorowałam w drugiej klasie gimnazjum i na drugi semestr miałam zwolnienie + 2 miesiące w przyszłym roku (wrzesień, październik) i miałam nie klasyfikację z tego powodu.
To jest bzdura, wiem ale wf trzeba przecierpieć i pomachać rękoma gdy komisja będzie kazać.
Wf-iści to chyba najgorsi n-ele w szkołach, przynajmniej z mojego doświadczenia
Też miałam komisa bo zwolnienie przyniosłam w październiku,a nie we wrześniu ale facet w ogóle był stuknięty. Kiedyś kazał mi wyrzucić gumę do kosza, pobiegłam, wyplułam,a On powiedział, że za szybko wróciłam i że niemożliwe że w tym czasie doszłam do kosza. Skończyło się na tym, że chłop grzebał w szkolnym korytarzu aż nie zobaczył gumy. Chyba nie muszę dodawać, że spory tłum uczniów i nauczycieli się obok zebrał i obserwował co on wyrabia

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
A nie da się jakoś załatwić tego warunkowego?
U mnie w liceum niektórzy załatwiali tak:
Np.: groziła komuś jedynka z angielskiego, nauczycielka wstawiała dwójkę pod warunkiem, że uczeń zabiera papiery ze szkoły i przenosi się do innej.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując