2010-06-18, 14:57
|
#1
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 92
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
|
buty na obcasie, torebka Reserved i zapachy za zapachy
WYMIANKA SWETROWO-BUTOWO-LUSTERKOWO- TORBOWA:
NA WYMIANĘ SWETER ciemno szary z kołnierzem futrzanym, długi z kieszeniami, ciepły, rozpinany kardigan. Fotkę podeślę, albo wystawię. ZAMIENIĘ GO na sweter taki jak ten http://moda.allegro.pl/japanstyle24-...061042755.html
czyli biały rozpinany bawełniany.
Moderatorze jak coś robię nie tak to proszę daj znać, bo nie wiem czy można dawać linka 
Jakby ktoś miał nowy taki sweterek jasny to dorzucę oczywiście coś, bo nie wypada jak mój jest używany chcieć nowego za używany.
Buty są nowe, nieużywane, jaśniutko-beżowe, rozm.39. Butki mają maleńkie dziureczki na calej powierzchni i bardzo jaśniutki odcień. Jasny obcasik, fleki w komplecie. Wkładka skórzana. Nie chcieli mi przyjąć w sklepie, bo przekroczylam termin zwrotu 
Bardzo ładnie wygląda w nich noga, nawet jak się ma trochę umięśnione łydki. Ja niestety nie przywykłam do takiego obcasiku (ma 7cm).
Torebka Reserved czarna kupiona na jesieni - troszkę noszona.
Lusterko z IKEI - nie rozpakowane, na harmonijce do przypięcia do ściany, w metalowej oprawie
Torba granatowa, duża, rozm.dł.ok.40 wys.ok.35, 2rączki, na suwak (z dawnych zapasów).
ZDJĘCIA BUTÓW i TORBY SĄ W POŚCIE nr 18 na tej stronie -przewiń w dół strony (poprzednie usnięto nie wiem czemu z tego posta)
Proszę pytać jak ktoś czegoś jeszcze szuka, bo mogę sobie przypomnieć, że mam coś do oddania/wymiany 
MOJA WYMIANKA ZAPACHOWA A NIŻEJ WISHLISTA (to czego szukam) W TYM WĄTKU: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=h_andzia
Edytowane przez h_andzia
Czas edycji: 2012-01-23 o 18:53
Powód: uzupełniam też ten wątek(tak jak tamten kosmetyczny)
|
|
|