Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja po kuracji doustnymi retinoidami...-co dalej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-18, 16:18   #57
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Pielęgnacja po kuracji doustnymi retinoidami...-co dalej?

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
matin@ super wygladasz!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
martin@, a napiszesz coś o sobie wiecej? Przede wszystkim ponawiam moje wcześniejsze pytanie-czy miałaś problem z buraczkiem na twarzy w czasie kuracji? Bo teraz masz ładny, jasny koloryt i jestem ciekawa jak to ze mną będzie.Czy odstawiłaś i to się tak zmieniło, czy jak to z Tobą było. Wyglądasz ślicznie
tak wiec przyjmowałam 30mg dziennie, przez okres około 8 miesięcy. Podczas kuracji standardowo cierpiałam na pękające usta, miałam jednocześnie około 10 pomadek nawilżających, żeby czasem gdzieś nie wyjsć bez pewności, że posiadam ową cera byla niemilosiernie wrazliwa, czerwienila się na zimnie i na cieple, mialam wysoki cholesterol, ale bardzo bardzo dbalam o skórę. tworzyła mi się taka jakby powłoka, ale nie łuszczyłam się.
Z racji tego ze był to pierwszy rok moich studiów, na początku jakos opanowałam chęć imprezowania, ale potem już się poddałam niemniej piłam wino, bo raz przy wypiciu wódki chodziłąm z czerwonymi plamami na twarzy wyniki mialam caly czas ok, a odkad zaczelam pic wino, to nawet cholesterol spadł
wlosy moglam myc raz na 9 dni, ale robilam to czesciej. W trakcie kuracji zmieniłam kolor włosów na ciemny
mialam bardzo wysuszone spojówki
w trakcie kuracji bralam rowniez tabletki antykoncepcyjne, bo bylam wtedy w zwiazku. Ale przestalam brac jednoczesnie z przyjmowaniem Aknenorminu, wiec nie sadze, ze mialy jakis wplyw na moja skore.

tyle z tego co pamietam, zadawajcie pytania jesli chcecie

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



a jaki typ tradziku mialas? grudkowo krostkowy czy ropniaki????
grudkowo krostkowy, straszny lojotok, rozszerzone pory, okresowe pryszcze
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując