Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy II :)
Wątek: Niemcy II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 14:31   #1332
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 078
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a nie oplacalo by sie Ci bardziej wynajac auto ?? ... ja patrzylam np. w Buchbinder... oni maja w calych Nieczech punkty... i maja Umzugangebot... za duze auto IVECO... 69 ojro na 24h plus w tym jest 100 km... za kazdy kolejny km 0,17 centa... (hak jest tylko w tym, ze musisz to auto odddac tam gdzie wzielas... ale to nie problem bo bierzesz z tego miasta... jedziesz do siebie, pakujesz... zawozisz i oddajesz na miejscu) moze w tym miescie gdzie bedziesz jesz filia tej firmy albo inne co wynajmuja auta...

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
MdM chyba faktycznie oplaca Ci sie wynajac jakies auto-moze nie odrazu ciezarowke,ale jakis bus?Oszczedzisz sobie jezdzenia w ta i spowrotem...

Ja tez uwilebiam klimat duzych miast i kompletnie nie widze sie w malym miasteczku
Macie racje, tylko ja jestem taki geniusz, ze oczywiscie kompletnie nie pomyslalam o wynajeciu samochodu.
Ale wlasciwie zadnych mebli nie przewoze, bo te, ktore mi sa potrzebne kupie na miejscu. Mimo wszystko zapakowanie garnkow, naczyn, tony kosmetykow, resztek ciuchow, butow i drobnych sprzetow nie bylo latwe.

Oj cos czuje, ze do Saarlandu juz nie wroce
MdM jest offline Zgłoś do moderatora